Opinie - Młynik
Miniblog - Młynik
 • Turbo Przygoda!

 • drukuj
 • Wiek: 10-15 Lat
 • Region: Mazury
 • Ośrodek: Kulka
 • Atrakcje:

  szkolenie quadowe, buggy, off road, survival, euro-bungee, warsztat designerski, gladiatorzy, zasady ruchu drogowego, piłkarzyki

od 1297 zł
POCZUJ DRESZCZYK PRAWDZIWYCH EMOCJI!

Rozpocznij w te wakacje swoją przygodę prawdziwego kierowcy. Na naszym obozie w Kulce koło Szczytna czeka na Ciebie niezwykła Turbo Przygoda, podczas której zostaniesz kierowcą najnowocześniejszych pojazdów takich jak quad czy buggy. Sprawdzisz swoje umiejętności za kierownicą na specjalnie przygotowanych torach. Zdobędziesz wiedzę potrzebną do bezpiecznego poruszania się po drodze oraz poznasz przepisy ruchu drogowego. Prawdziwych emocji dostarczy Ci off Road – wyprawa samochodem terenowym po specjalnym terenie, a jeśli jesteś żądny naprawdę silnych wrażeń będziesz miał możliwość zmierzenia się z Euro Bungee. Na zajęciach z survivalu też nie będziesz się nudził. W chwilach wytchnienia poznasz zasady tworzenia projektów wyglądu samochodów, będziesz miał okazję do plażowania lub spędzenia czasu w naszym Cool Clubie. Nie trać czasu, już dziś rezerwuj miejsce i przygotuj się na tę Turbo Przygodę!

Program:
Sprawdź swoją zręczność i refleks podczas jazdy na super pojazdach samochodowych! Obóz tylko dla prawdziwych motomaniaków! TURBO QUADY: (tylko u nas oryginalne quady Yamaha!):
 • podstawy prowadzenia czterokołowca, zasady bezpiecznej jazdy,
 • nauka poruszania się quadem po specjalnie przygotowanym torze, jazda sprawnościowa,
 • szkolenie z pokonywania trudnego terenu – błoto, podjazdy i zjazdy.
TURBO MISJE:
 • Wyprawa na „poligon”:
  • HIT LATA! – przeprawa super nowoczesnym czterokołowym pojazdem terenowym BUGGY YAMAHA RHINO 700,
  • zajęcia pod okiem instruktora z prawdziwym zastrzykiem adrenaliny.
 • wyprawa kajakami turystycznymi po jez. Łęsk,
 • poznanie zasady tworzenia projektów wyglądu samochodów, klimat studia Pininfarina,
 • gra podsumowująca zdobyte umiejętności – fabularyzowana zabawa terenowa z użyciem sprzętu jeżdżącego,
 • szkolenie z pierwszej pomocy,
 • orienteering – zasady orientacji w terenie, posługiwania się mapą i kompasem oraz GPS, zawody na orientację (INO) (2 x 45 min.).
TURBO ATRAKCJE:
 • SURVIVAL:
  • Survival - szkoła przetrwania, sztuka kamuflażu, rozpalanie ognisk, budowanie szałasu, przeprawa przez trudny teren,
 • GLADIATORZY – wykaż się odwagą i sprytem, pokonaj przeciwników na arenie do walk gladiatorów,
 • WALKI SUMO – w zabawnym stroju japońskiego wojownika sumo stoczysz pojedynek na specjalnie przygotowanym ringu,
 • Bonus! Pakiet MEGA GIER (Chińczyk, Twister, Scrabble) – popularne gry w rozmiarach XXL,
 • Żyroskop: poczuj smak przyśpieszenia!
 • zajęcia linowe – przejście po parku linowym,
 • wejście na wieżę ze skrzynek.
BONUS – Interaktywne wyścigi samochodowe przy użyciu konsoli XBOX 360. Dodatkowo:
 • nauka zasad poruszania się po drogach oraz przepisów ruchu drogowego,
 • mistrzostwa Kulki w piłkarzyki!
 • Cool CLUB – klubowe klimaty; dyskoteki – niezapomniane zabawy z DJ-em, super muzyką,
 • kąpiele i plażowanie, ognisko z pieczeniem kiełbasek, gry i zabawy, konkursy.
Fakultety:
Olsztyn - wycieczka autokarowa
79zł
Razem z przewodnikiem zwiedzisz Stare Miasto (zamek – Muzeum Warmii i Mazur, Stary Ratusz, kościół św. Jakuba, Wysoka Brama). Wizyta w Planetarium Lotów Kosmicznych.
Moduł Antygrawitacyjny
47zł
Przejdź 3 etapy szkolenia Kosmonautów Amerykańskiej Stacji Lotów Kosmicznych „NASA”. Pokonaj grawitację i zapomnij o strachu.
Żyroskop – symulator lotów kosmicznych” sprawdzi Twoją wytrzymałość na przeciążenia panujące w innych galaktykach, „Euro Bungee”poczuj się jak kosmonauta chodzący po powierzchni Księżyca. Slackline – spacer w przestworzach – nauka chodzenia po linie na bezpiecznej wysokości. Opanujesz sztukę równowagi.
Paintball
59zł
Fabularyzowana gra taktyczna w maskach ochronnych z użyciem broni barwiącej Tippman. Każdy uczestnik otrzyma aż 150 kulek!
Paintball Plus
159zł
Rozegrasz 4 ekstremalne gry z użyciem broni barwiącej firmy Tippman: „Uwolnić VIPa”, „Terminator”, „Zasadzka” i "Counter Strike". Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i umiejętności na strzelnicy paintballowej. UWAGA! Każdy uczestnik otrzyma aż 500 kulek!
Pakiet Super Aktywny
99zł
Pakiet z dreszczykiem emocji.
 • Quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej oraz pokonywanie toru z przeszkodami,
 • Segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz, konkurs na najdokładniejszy przejazd!
 • NOWOŚĆ! Żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.
 • Hit Sezonu! – supernowoczesne, zwrotne i ultralekkie kajaki typu „Sit on top” (bezburtowe) – weź udział w superaktywnej zabawie, naucz się nimi pływać, weź udział w mini regatach!
Pakiet Super Aktywny Plus
199zł
Potrójna dawka emocji…! Przeżyjesz atrakcje całego Pakietu Super Aktywnego (skorzystasz z quadów, segway’a, żyroskopu i kajaków „Sit on top”) a dodatkowo wyruszysz na ekstremalną wyprawę na "poligon". Czeka na Ciebie 6 hektarów specjalnie przygotowanego terenu: - terenowa przeprawa quadami, jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków, - zorbing – przemieszczanie się wewnątrz kuli sferycznej, - segway - przejażdżka po rozległym terenie w ramach wyznaczonej trasy, - MEGA HIT! Buggy Yamaha Rhino 700 – supernowoczesny czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha. Bezpiecznie pokonasz nawet najtrudniejsze leśne przeszkody i wzniesienia. Wszystkie zajęcia prowadzone są zgodnie ze standardami bezpieczeństwa pod czujnym okiem instruktora! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę.
Pakiet Super Tancerki
99zł
Specjalnie dla dziewczyn, które kochają ruch! Uwolnij swoje emocje w tańcu! Odkryj lub rozwiń swoją pasję, ucząc się niesamowitej choreografii tańca nowoczesnego (czas trwania zajęć 3 h). Stworzony układ zaprezentujecie na kolonijnej bitwie tanecznej! Dodatkowo czeka Cię wyjątkowy trening koordynacji na Segway’u oraz mocno zakręcone szkolenie w kuli sferycznej – Zorbie.
ZESTAW EKSTREMALNY
199zł
Paintball + Pakiet Superaktywny + Olsztyn
ZESTAW SUPEREKSTREMALNY
399zł
Paintball Plus + Pakiet Super Aktywny Plus + Olsztyn
Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji
39zł
Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji. Wykup Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji. Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji obejmuje następujące sytuacje: nagła choroba lub wypadek uczestnika i osoby bliskiej, przestępstwo popełnione przez osoby trzecie na szkodę uczestnika lub osoby bliskiej, utratę dokumentów niezbędnych w podróży itp.  więcej >>
Gwarancja Niezmienności Ceny
30zł
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki zwłaszcza w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacjach np. wzrost kosztów transportu, wzrost opłat urzędowych, wzrost kursu walut. Zabezpiecz się przed niespodziewanym wzrostem ceny imprezy i wykup Gwarancję Niezmienności Ceny. Koszt Gwarancji Niezmienności Ceny podany jest w cenniku dla każdej oferty z katalogu Lato 2014. Gwarancję Niezmienności Ceny można wykupić tylko w momencie podpisania umowy na udział w imprezie turystycznej.  więcej >>
Pakiet Świadczeń Dodatkowych
49zł
Wykup równocześnie Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji i Gwarancję Niezmienności Ceny i skorzystaj ze specjalnej ceny Pakietu Świadczeń Dodatkowych. Wykupując Pakiet zaoszczędzisz ok. 30% ceny i uzyskasz pełną gwarancję niezmienności ceny i zabezpieczysz się przed wysokimi kosztami ewentualnej rezygnacji.  więcej >>
Zakwaterowanie:

Budynki mieszkalne, pokoje 5 i 6-osobowe z łazienkami. W kilku pokojach piętrowe łóżka.


Kulka jest unikalnym w skali kraju, pięknie usytuowanym specjalistycznym ośrodkiem kolonijnym o powierzchni 4 ha, położonym ok. 15 km od Szczytna nad brzegiem jeziora Łęsk, w okolicach Rezerwatu Przyrody Kulka.
Ośrodek dysponuje plażą z pomostem nad jeziorem Łęsk o I klasie czystości, specjalnym torem quadowym, parkiem linowym, strzelnicami (łuki, wiatrówki oraz nowość – strzelnica paintballowa), boiskami do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki oraz placem zabaw dla dzieci.
Wyżywienie:

cztery posiłki dziennie – śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Pierwszy posiłek – obiad lub kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zapewniamy:

zakwaterowanie (10 noclegów turnusy I – V, 8 noclegów turnus VI), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, instruktorów warsztatowych, opiekę ratownika, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP+autokar), za dopłatą wg tabeli.

Zabierz ze sobą:

legitymację szkolną.

Miejsca wyjazdów i dopłaty za połączenia antenowe:
Dojazd Własny0zł
Kraków129zł
Białogard129zł
Białystok99zł
Bydgoszcz99zł
Częstochowa119zł
Elbląg99zł
Ełk99zł
Gdańsk99zł
Gdynia119zł
Gniezno99zł
Katowice129zł
Kielce159zł
Koszalin119zł
Leszno129zł
Lublin159zł
Łódź159zł
Olsztyn39zł
Poznań99zł
Radom159zł
Słupsk119zł
Szczecin129zł
Toruń99zł
Warszawa99zł
Wrocław129zł
Działdowo39zł
Kętrzyn39zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta PKP, autokarem lub busem.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 30 zł.

 • Procent ocen bardzo dobrych i dobrych dla kolonii / obozu: Turbo Przygoda! w latach 2011-2012 na podstawie 205 opinii
  ogólne wrażenia99%
  wyżywienie94%
  zakwaterowanie98%
  atrakcje99%
  zobacz wszystkie opinie o koloniach i obozach
 • PRZYKŁADOWE OPINIE:
 • Zajęcia były świetnie zorganizowane i bardzo ciekawe, najfajniejszy był paintball. Jedzenie było często to samo. Ośrodek i pokoje były świetne zawsze była miła atmosfera i było co robić.Kamil - chłopiec | 13 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Dobre umiejscowienie ośrodka. Bardzo miły i pomocny wychowawca. Podobała mi się gra w piłkarzyki i jazda na kładach.Jacek - chłopiec | 12 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Dla mnie ta kolonia była odjazdowa. Podobały mi się wszystkie zajęcia i dyskoteki. Miałem bardzo fajnych kolegów i wychowawce.Mikołaj - chłopiec | 10 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • I think this camp was extremaly good and I realy enjoyed it. I liked the Quadstrike because rideing it is really exiting. The food oh ah it was glooimows and delicious and again i realy enjoyed it Thank you!!:)Oskar - chłopiec | 10 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Zajęcia były zawsze świetnie zorganizowane. Ośrodek był najlepszy z moich 5 innych kolonii...Było świetnie.Krzysztof - chłopiec | 13 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Uważam, że te 10 dni były spedzone w miłej atmosferze. Jedzenie było dobre ale dzieci które nie jędzą mięsa będą czasami miały problem. Ogólnie kolonia mineła szybko i przyjemnie moja ocena to 9/10Igor - chłopiec | 13 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Fajny wychowawca, miła pokoje były fajne/super dyskoteki koledzy byli fajniBraian - chłopiec | 12 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Kolonie i obozy na Kulce są bardzo fajne i będę je polecał przyjaciołomPaweł - chłopiec | 11 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Na kolonii fajnie i zabawnie. Moglismy jeździć na qadach i buggy. Jedzenie było dobre i dyskoteki były fajne.Jakub - chłopiec | 11 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Moja opinia jest bardzo dobra, bo to najlepsza kolonia na której kiedy kolwiek byłemOskar - chłopiec | 10 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Podobały mi się zajęcia, zakwaterowanie z jedzeniem. Jest bgardzo dobrze Kamil - chłopiec | 12 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Bardzo mi się podobała zorba i sejey.Tymoteusz - chłopiec | 11 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Było bardzo fajnie i chyba na pewno przyjadę za rok.Michał - chłopiec | 12 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Bardzo dobraKuba - chłopiec | 13 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Wychowawca , Pani Aneta bardzo fajna. Pokuj jest fajny tylko kaloryfer nie działa. Za drogie ceny w kulklubie. Pogoda bardzo fajna . Wycieczki bardzo fajne.Agata - dziewczynka | 11 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
Terminy i ceny

Od roku 2014 przenieśliśmy całą ofertę kolonijną z ośrodka Młynik do ośrodka Kulka. Sprawdź tutaj

pokój z łazienką
1.
28/06/2014 - 08/07/2014
2.
09/07/2014 - 19/07/2014
3.
20/07/2014 - 30/07/2014
 
4.
31/07/2014 - 10/08/2014
5.
11/08/2014 - 21/08/2014
6.
22/08/2014 - 30/08/2014
ZAREZERWUJ PRZEZ TELEFON
Infolinia czynna: pn. - pt. 9:00 - 17:00
801 081 661koszt 0,49 zł/min
89 527 47 67opłata wg stawki operatora