Atrakcje

Eurobungee

To urządzenie rekreacyjne stworzone dla miłośników akrobacji! Gwarantuje niezapomnianą zabawę. Użytkownicy mogą skakać nawet na wysokość 7 metrów, robić salta i przewroty. Wszystko za sprawą sprężystych gum, które pomagają pokonać grawitację. Stalowa konstrukcja i profesjonalna uprząż alpinistyczna sprawiają, że eurobungee jest w pełni bezpieczne. Ma dwa stanowiska, które zapewniają podwójną dawkę emocji. Dzięki eurobungee kolonie na Mazurach w ośrodku Kulka pozwolą Ci się oderwać od ziemi!

EURO Bungee

Kosmiczny trener

Kosmiczny trener zabierze Cię w podróż lotniczą do dalekiej galaktyki. Poczujesz się niczym astronauci wyruszający w kosmos. Sprawdzisz, jak organizm reaguje w warunkach nieważkości i kosmicznych przyspieszeń. Metalowa bramka, która blokuje się mechanicznie i pasy sprawiają, że będzie to całkowicie bezpieczna wyprawa. Kosmiczny trener to obozy młodzieżowe i kolonie z dawką pozytywnej adrenaliny.

Kosmiczny trener

Walki sumo

Poczuj się jak prawdziwy japoński wojownik! Walki sumo to rywalizacja w zabawnym wydaniu. Zapobiegające kontuzjom i urazom gumowe stroje oraz kaski ochronne sprawiają, że zmagania na macie to wyłącznie pozytywne doznania. Zwycięża ten, kto dzięki sprytowi i umiejętnościom powali rywala na kolana. Walki sumo w ośrodku Kulka to atrakcja, dzięki której długo będziecie wspominać kolonie.

Walki Sumo

Walki gladiatorów

Walki gladiatorów to świetna okazja, aby wykazać się odwagą i zwinnością. Wojownicy znajdują się na gumowym podwyższeniu wysokości pół metra. Korzystając z długich tyczek zwieńczonych miękkimi walcami muszą zrzucić z niego swojego rywala. Zadbaliśmy o to, aby podczas zmagań nic im się nie stało, kask oraz gumowa arena zapewniają bezpieczeństwo podczas zajęć. Walki gladiatorów sprawią, że kolonie na Mazurach w ośrodku Kulka wzniosą ich uczestników na wyżyny męstwa.

Walki Gladiatorów

Quady

Wskakuj na quad, żeby pokonać specjalny tor w ośrodku Kulka! Ta atrakcja gwarantuje, że kolonie i obozy młodzieżowe na Mazurach zapewnią ekstremalne wrażenia. Młodsi koloniści pokonują tor przeszkód bezpośrednio pod opieką instruktora. Starsi uczestnicy, którzy skończyli 13 lat, mogą, za zgodą instruktora, samodzielnie sprawdzić swoje siły we wchodzeniu w zakręty czy pokonywaniu kolein i podjazdów. To całkowicie bezpieczna przygoda: wszyscy jeżdżą w kaskach. Wybierz quady i ruszaj na niezapomnianą trasę.

Quady

Ścianka wspinaczkowa

Wolnostojąca ścianka wspinaczkowa to świetny sposób na aktywne kolonie i obozy młodzieżowe. Uczestnicy sprawdzają spryt i zwinność oraz rozwijają swoją ogólną sprawność ruchową. Pod okiem instruktorów dzieci starają się zdobyć wysokość 8,6 m. Bezpieczeństwo na czterech torach zapewnia system automatycznej asekuracji, co potwierdzają certyfikaty PRS i UDT. Ścianka wspinaczkowa pozwala wdrapać się na szczyty umiejętności!

Ścianka wspinaczkowa

Segway

Chcesz na długo zapamiętać swoje kolonie i obozy młodzieżowe? Pomoże Ci w tym segway. To znakomita metoda, aby zaszaleć na Mazurach i poznać je z nieco innej perspektywy! Przejażdżka dwuśladowym elektrycznym pojazdem w ośrodku Kulka to sama przyjemność. Uczestnicy w kaskach ochronnych pokonują trasę oznaczoną kolorowymi pachołkami. Wybierz segway i dojedź na metę!

Segway

Waterball

Twierdzisz, że utrzymasz równowagę zawsze i wszędzie? Koniecznie musisz poznać waterball. Kolonie i obozy na Mazurach to idealne miejsce na tę wyjątkową zabawę. Uczestnicy wskakują do wielkiej gumowej kuli umieszczonej na wodzie i próbują utrzymać równowagę. Mają przy tym świetną zabawę. Dba o to instruktor, który czuwa nad jej bezpiecznym przebiegiem. Waterball to ubaw na okrągło!

Waterball

Survival

Survival to cenna i emocjonująca lekcja, która nauczy Cię, jak poradzić sobie w każdych, nawet ekstremalnych okolicznościach. Nie ma do tego lepszego miejsca niż kolonie i obozy młodzieżowe na Mazurach. Uczestnicy w otoczeniu lasu zdobywają kolejne umiejętności i stopnie wtajemniczenia. Wszystkie zajęcia są dopasowane do ich wieku i możliwości. Survival sprawi, że wyjdą zwycięsko z każdej nietypowej sytuacji!

Survival

Yamaha viking

Yamaha viking to gratka dla miłośników motoryzacji i wypraw z dawką adrenaliny. Pojazd z napędem 4x4 poradzi sobie z każdą trudnością terenową. Niestraszna jest mu nierówna nawierzchnia, koleiny czy ekstremalne podjazdy. Dzięki grubym oponom i wytrzymałemu zawieszeniu pokona najbardziej wymagającą trasę. Wybierz naszego vikinga i ruszaj na kolonie i obozy młodzieżowe na Mazury!

Yamaha Viking

Zorba

Jeśli lubisz aktywną zabawę z nutką szaleństwa, to zorba jest stworzona dla Ciebie! Za sprawą ogromnej, dmuchanej kuli kolonie i obozy młodzieżowe wprowadzą Cię w stan nieważkości! Sprawdzisz, jak radzisz sobie w świecie, w którym grawitacja staje na głowie. Zorba to maksimum bezpieczeństwa: specjalny materiał sprawia, że jest odporna na uszkodzenia, a uczestnicy są przypięci pasami. Podejmij wyzwanie!

Zorba

Wejście na wieżę ze skrzynek

Wieża ze skrzynek to idealny sposób, aby sprawdzić swoją sprawność. Uczestnicy budując wieżę, starają się wejść jak najwyżej swojego dzieła. Muszą przy tym wykazać się pomysłowością i przewidzieć skutki swoich kolejnych ruchów. Przed urazami chroni ich lina asekuracyjna i kask ochronny. Wieża ze skrzynek to kolonie i obozy młodzieżowe na Mazurach, których nic innego nie pokona!

Skrzynki

Park linowy

Dwie urozmaicone trasy dopasowane do umiejętności każdego uczestnika, to atrakcja, którą gwarantują kolonie i obozy w ośrodku Kulka! Nowoczesny park linowy to fantastyczny sposób, żeby aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Uczestnicy muszą pokonać trasę, na której czekają ich specjalne przeszkody. Najpierw jednak dowiedzą się, jak zrobić to bezpiecznie. Są wyposażeni w kaski oraz alpinistyczną uprząż i są w pełni bezpieczni dzięki systemowi asekuracji nie wymagającemu przepinania się. To świetny sposób na integrację w grupie i rozwijanie sprawności. Park linowy na Mazurach to wyżyny rekreacji!

Park linowy

Paintball

Poczuj się jak prawdziwy żołnierz i sprawdź się w paintballu. Uczestnicy biorą udział w grze opartej na opracowanej fabule. Wypełniają wyznaczone zadania zdobywając punkty. Ich zadaniem jest trafienie kulką z farby w jak największą liczbę przeciwników. Są ubrani w specjalny strój ochronny oraz maskę. Zabawa przebiega pod czujnym okiem instruktora. Paintball to kolonie i obozy młodzieżowe trafione w punkt!

Paintball

Strzelnica paintballowa

Strzelnica paintballowa pozwoli Ci trenować sprawne oko i pewną rękę. Uczestnicy wyposażeni w replikę profesjonalnej broni palnej próbują trafić w tarcze ustawione w różnych odległościach. Mają trzy próby, a w każdej 15 kulek do wykorzystania. O ich bezpieczeństwo dba instruktor. Strzelnica paintballowa to idealne wycelowane kolonie i obozy młodzieżowe.

Strzelnica paintballowa

Łuki i wiatrówki

Łuki i wiatrówki to świetna propozycja dla młodych adeptów sztuki strzelania. To całkowicie bezpieczny rodzaj broni. W ośrodku Kulka do dyspozycji uczestników kolonii i obozów młodzieżowych są cztery stanowiska, na których doskonalą swoje umiejętności. Zadaniem uczestników jest trafienie do tarczy oddalonej o ok. 5 m. Profesjonalnych rad udziela im instruktor. Łuki i wiatrówki to gwarancja przygody!

Łuki i wiatrówki

Cool Club

Miejsce stworzone do zabawy! Uczestnicy kolonii i obozów młodzieżowych poczują się tu jak VIP-y na ekskluzywnej imprezie. Kolorowe światła zapraszają na parkiet, a do tańca przygrywa DJ. Do wyboru są dwie sale, w których można się oddać szaleństwom tanecznym lub sprawdzić swój talent podczas karaoke. Chwilę wytchnienia zapewniają wygodne kanapy. Cool Club to lokal, w którym poznacie prawdziwe znaczenie słowa relaks.

Cool Club

Kajaki

Nie możecie doczekać się wodnej wyprawy? Koniecznie musicie wybrać się na kajaki. Na Mazurach czekają na Was najpiękniejsze jeziora. Najlepszym sposobem, aby je podziwiać są niezapomniane spływy. Uczestnicy mają do dyspozycji bezburtowe kajaki sit on top lub klasyczne kajaki turystyczne. Towarzyszą im ratownicy wodni. Nasze kolonie i obozy młodzieżowe pozwalają wypłynąć na szerokie wody!

Kajaki

Rowery wodne

Rowery wodne to świetna okazja, aby lepiej poznać przyrodę. Kolonie i obozy młodzieżowe w ośrodku na Mazurach zapewniają do tego idealne warunki. Wybierzemy się na wyprawę po jeziorze Łęsk, na brzegu którego znajduje się rezerwat przyrody Kulka. O bezpieczeństwo uczestników zadba ratownik wodny. Rowery wodne to wyprawa do cudownej krainy relaksu!

Rowery wodne

Mega gry

Jeśli lubicie gry planszowe i sprawnościowe, to nie mogliście lepiej trafić. Mega gry w ośrodku Kulka to ich wersje w wydaniu XXL. Uczestnicy mogą spróbować się w mega jendze, mega scrabblach, mega bierkach lub w mega twisterze. O ich dobre samopoczucie dba animator. Kolonie i obozy młodzieżowe na Mazurach to mega gry i mega zabawa!

Mega gry

Smocza łódź

Smocza łódź to gratka dla fanów wioślarstwa i aktywnego wypoczynku. Atrakcja, którą gwarantują kolonie i obozy w ośrodku Kulka, przeniesie uczestników w świat dawnej Azji. Spróbują swoich sił w drużynie i przekonają się, jak przemieszczali się wojownicy kilka tysięcy lat temu. Bezpieczeństwo zagwarantują im kamizelki i ratownik wodny. Smocza łódź to bajkowa przygoda!

Smocza łódź

 

Certyfikaty: