Atrakcje

STREFA UFO

Czy kosmici lądowali na Mazurach? Odpowiedź znajduje się w Strefie UFO. Ogromnych rozmiarów spodek rozwiewa wątpliwości, ale dostęp do strefy mają tylko osoby uprawnione. Poznają przypuszczenia dotyczące kosmitów na Ziemi, obejrzą wnętrze pojazdu, a w Laboratorium przetestują nieziemskie urządzenia i zobaczą, co kryje ostatnia sala...


HALA KONCERTOWA

Świetnie wyposażona hala koncertowa najnowszej generacji. Kosmicznych rozmiarów namiot godny księżycowej bazy, czyli Poziom X, gdzie odbywają się największe w znanej części galaktyki imprezy muzyczne – dyskoteki, koncerty, występy i inne atrakcyjne wydarzenia. Także miejsce realizacji zajęć.


KOSMICZNY ŻYROSKOP

Symulator wrażeń panujących podczas lotów kosmicznych. Uczestnik siedzący w fotelu lotniczym zostaje zapięty w pasy bezpieczeństwa i obraca się w metalowych obręczach w trzech płaszczyznach, co gwarantuje zarówno odlotowe wrażenia, jak i pełne bezpieczeństwo zajęć.


ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Supernowoczesna, wolnostojąca ścianka wspinaczkowa o wysokości ponad ośmiu i pół metra. Ma cztery niezależne tory do wspinaczki z systemem Be Safe oraz certyfikaty bezpieczeństwa. Każdy z torów wyposażony jest w system automatycznej asekuracji zabezpieczający osoby wspinające się.


KINO GWIEZDNE

Najnowocześniejsze kino sferyczne, w którym projekcje odbywają się na kopule ogromnych rozmiarów, sprawiając, że widzowie na półleżących miejscach zanurzają się w obrazie filmu wyświetlanego dookoła od samego dołu do samej góry. W kinie prezentowane są specjalnie przygotowane w najwyższej rozdzielczości filmy, także 3D.


COOL CLUB

Nowoczesna sala dyskotekowa z częścią klubową. W kolorowej dyskotece świetny klimat i 100 procent dobrej zabawy – DJ, zawsze najlepsza muzyka, roztańczone oświetlenie, profesjonalne nagłośnienie. W części klubowej chill out – czerwone okrągłe kanapy, Cool Bar.


LASEROWY PAINTBALL

Świetlna broń i detektory trafień zapewniają emocjonujące potyczki, w których liczą się zarówno celne oko, jak i spryt. Bezpieczne laserowe bitwy odbywają się na kilkuset metrach zadaszonej powierzchni, z fortecami ustawianymi strategicznie przez przeciwne drużyny.


PARK LINOWY

Nowoczesny park linowy z dwiema trasami o różnej trudności, czternastoma przeszkodami i zapewniającym pełne bezpieczeństwo systemem asekuracji ciągłej. Uczestnik wyposażony w uprząż alpinistyczną oraz kask ochronny bezpiecznie porusza się po parku bez przepinania się między kolejnymi przeszkodami.


WIEŻE ZE SKRZYNEK

Zespołowe bicie rekordów w liczbie ułożonych skrzynek. Zadaniem uczestników jest utrzymanie równowagi na wysokości i wejście na jak największą liczbę samodzielnie ustawionych skrzynek. Uczestnicy zabezpieczeni są linami asekuracyjnymi kontrolowanymi przez instruktorów oraz mają na głowie kaski.


SUMO I GLADIATORZY

Zabawne pojedynki, w których liczą się spryt i poczucie równowagi. Uczestnicy sumo wkładają stroje imitujące japońskich zawodników, a gladiatorzy wyposażeni są w miękkie lance. Wygrywa ten, kto przewróci przeciwnika (sumo) lub strąci go z podestu (gladiatorzy). Zajęcia realizowane na bezpiecznej macie w kaskach.


ARCHERY CHALLENGE

Nowatorskie spojrzenie na łucznictwo! Dzięki specjalnym łukom, całkowicie bezpiecznym strzałom zakończonym miękkimi gąbkami oraz sprzętowi ochronnemu i ustawianym taktycznie przed pojedynkiem umocnieniom, można przeżyć pełną emocji łuczniczą grę zespołową. Nad przebiegiem gry czuwa instruktor.


WIATRÓWKI I ŁUKI

Strzelając do tarczy można ćwiczyć celność na kilka sposobów. Na specjalnym miejscu programowym wyposażonym w stanowiska do strzelania z wiatrówek oraz stanowiska łucznicze wcielisz się w strzelca wyborowego lub łucznika. Strzelający z wiatrówek wyposażeni są w okulary ochronne.


ROWERY WODNE

Specjalny czteroosobowy sprzęt wodny, świetny do organizacji wspólnych wycieczek po jeziorze dla całej grupy. W trakcie zajęć uczestnicy podziwiają malownicze jezioro Łęsk, podpływając pod rezerwat przyrody Kulka znajdujący się na drugim brzegu akwenu. Bezpieczny relaks na wodzie!


KAJAKI

Ultralekkie, zwrotne, jednoosobowe bezburtowe kajaki sit on top oraz klasyczne dwuosobowe kajaki turystyczne. Idealny sprzęt na aktywne formy wypoczynku na wodzie – wyprawy odkrywające najdalsze zakątki pięknego jeziora Łęsk, emocjonujące zawody oraz rekreacyjne wycieczki.


SMOCZE ŁODZIE

Efektownie zdobione łodzie, na których pokładzie uczestnicy wcielają się w starożytnych wioślarzy, sternika lub bębniarza. Zajęcia wodne łączące w sobie dobrą zabawę i konieczność współpracy całej grupy, idealne na dalekie wyprawy po jeziorze oraz na wyścigi, w których zwycięstwo daje prestiż!


QUADY

Po specjalnie przygotowanym torze z koleinami, podjazdami i zakrętami przejedziesz się quadem renomowanej amerykańskiej firmy Polaris. Podczas pełnych emocji zajęć, w których liczy się precyzja przejazdu, uczestnik wyposażony w kask ochronny prowadzi pojazd pod opieką instruktora.


EUROBUNGEE

Uczestnik wyposażony w uprząż alpinistyczną, podwieszony na sprężystych gumach, oddaje skoki na trampolinie na wysokość kilku metrów, doznając przy opadaniu poczucia nieważkości. Urządzenie kilkustanowiskowe, nadzorowane przez instruktora.


SEGWAYE

Elektryczne pojazdy dwukołowe, które same utrzymują się w stanie równowagi. Uczestnik przejeżdża po specjalnej, oznaczonej trasie. Przed przystąpieniem do jazdy każdy otrzymuje od prowadzącego dokładną instrukcję użytkowania pojazdu, a w czasie jazdy ma na głowie kask ochronny.


ZAJĘCIA TERENOWE

Mazurski las to świetne miejsca na zajęcia terenowe (gry terenowe, podchody, survival). W czasie zajęć survivalowych uczestnicy zdobywają umiejętności potrzebne do przeżycia w trudnych warunkach. Gry terenowe to świetna rozrywka z fabułą, także naukową.


ZIELONE WARSZTATY

Przeszklone z czterech stron pawilony, w których uczestnicy, mając za przezroczystą ścianą na wyciągnięcie ręki mazurską przyrodę, realizują zielone warsztaty. To inspirujące miejsce na zajęcia plastyczne, edukacyjne, integracyjne itp.


 

Certyfikaty: